MOLLY PREP nuriebalintojas, 10ml

NUOLAIDA

Prekės kodas: prep/M10

Turimas kiekis: 15

 

 

 

€420 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: MOLLY LAC ♥

NAIL PREP nuriebalintojas, 10ml

Tai yra priemonė skirta nagams nuriebalinti. Nuriebalintojas veikia saugiai, nepažeisdamas natūralios nago plokštelės be to savo sudėtyje neturi rūgščių, todėl nekeičia natūralios nagų plokštelės pH. Priemonė puikiai pašalina drėgmę ir nešvarumus nuo nagų, padidindama kitų priemonių sukibimą su nago plokštele ir užtikrina puikų priemonių išlaikymą be atšokimų. Tai būtina priemonė gelinio lakavimo, nagų priauginimo procese.

  • nuriebalina nagą
  • pašalina drėgmę ir nešvarumus
  • sudėtyje neturi rūgščių
  • greitai džiūsta
  • padidindama kitų priemonių sukibimą su nago plokštele
  • užtikrina puikų priemonių išlaikymą be atšokimų

 

Naudojimas: teptuku užtepkite priemonę ant kiekvieno nago ir leiskite jiems išdžiūti. Po to naudokite gruntą ir pasirinktą bazę.

Sudėtis:

 

 

 

Saugumo informacija, laikymo naudojimo ypatumai.

Laikykite sausoje vietoje, kambario temperatūroje. Atsargiai - degus. Laikykite atokiau nuo šilumos šaltinių ir tiesioginių saulės spindulių. Produktas išlaiko savo savybes tik tinkamai laikomas nepažeistoje pakuotėje. Laikykite produktą orginalioje pakuotėje. Rekomenduojama sunaudoti produktą per ant pakuotės nurodytą laikotarpį . Produkto galiojimo laikas (EXP), produkto sudėtis nurodytą ant pakuotės/etiketės. Tik išoriniam naudojimui. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenurykite, neįkvėpkite. Patekus į akis nuplaukite dideliu kiekiu vandens ir pasitarkite su gydytoju. Nenaudokite jei esate alergiški sudedamosios produkto dalims. Pastebėjus alergijos požymius (bėrimas, paraudimas, niežėjimas, skausmas, tinimas ir kt.) nedelsiant pašalinkite priemonę nuo odos, nagų plokštelės. Pasitarkite su gydytoju. Naudokite gerai vėdinamoje patalpoje. Naudokite tik pagal paskirtį. Naudokite tik pagal instrukciją. SKIRTAS PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI. Dėl skirtingų gamybos partijų produkto išvaizda gali skirtis - tai neturi įtakos produkto kokybei. Produktų spalva nuotraukose yra tik vizualinė priemonė. Priklausomai nuo monitoriaus ar bendro apšvietimo, spalva tikrovėje gali skirtis.

 

 

Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Rašyk
Skambink