Pristatymas

BENDRA INFORMACIJA

siuntos pakuojamos ir siunčiamos tik gavus bankinį pavedimą. Visos apmokėtos vienos dienos siuntos yra pakuojamos ir išsiunčiamos sekančią dieną. Siuntas siunčiame visomis dienomis išskyrus sekmadienį ir pirmadienį. Apie prekių išsiuntimą visuomet informuojame el.paštu. Taip pat visuomet atsiunčiame siuntos sekimo numerį. Siuntos pristatymas, po jos išsiuntimo, priklauso nuo siuntų tarnybos darbo.

Jei pasirinkote pristatymą Kaune tą pačią dieną - atlikus užsakymą bei pavedimą iki 15val. Jums paskambinsime ir suderinsime siuntos pristatymo laiką. Siuntas pristatome visomis dienomis išskyrus sekmadienį.

 

PRISTATYMAS KURJERIU KAUNE TĄ PAČIĄ DIENĄ - 5 €

Pasirinkus šį būdą ir atlikus užsakymą bei pavedimą iki 15val. prekes Jums atvešime patys Jūsų nurodytu adresu Kauno mieste. Siuntas pristatome visomis dienomis išskyrus sekmadienį. Pateikus užsakymą ir atlikus pavedimą paskambinsime Jums ir suderinsime prekių pristatymo laiką. Prekės Jums bus pristatytos saugiai - visuomet dėvime veido kaukę, dezinfekuojame rankas ir paviršius po kiekvieno prekių pristatymo.

PRISTATYMAS REGISTRUOTA, PIRMENYBINE LIETUVOS PAŠTO SIUNTA – 3,75 €

Lietuvos paštu prekės pristatomos per 1 - 3 darbo dienas nuo jos išsiuntimo.

Siuntos būseną galite stebėti www.post.lt interneto svetainėje.

Prekės Jums bus pristatomos į namus* arba į artimiausią Lietuvos pašto skyrių**. Apie gautą siuntą Lietuvo paštas Jus informuos sms žinute arba pranešimu, kurį rasite savo pašto dėžutėje. SVARBU: siuntą atsiimti gali tik siuntinio gavėjas pateikęs asmens dokumentą.

*jei svoris neviršija 2kg siuntinys pristatomas į namus, tačiau neradus gavėjo yra paliekamas pranešimas apie gautą siuntą su prašymu ją atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. 

**jei svoris viršija 2kg siuntinys visuomet paliekamas pašto skyriuje.

PRISTATYMAS PAŠTU Į UŽSIENĮ - Europos sąjungos šalyse 14,99 € , kitose šalyse 19,99 €

Siuntos būseną galite stebėti www.post.lt interneto svetainėje.

Prekės Jums bus pristatomos į artimiausią pasirinktos šalies pašto skyrių. Apie gautą siuntą Jus informuos pasirinktos šalies pašto skyrius. Siuntos pristatymo laikas priklausys nuo Lietuvos pašto ir vietinio pašto darbo. SVARBU: siuntą atsiimti gali tik siuntinio gavėjas pateikęs asmens dokumentą.

PRISTATYMAS PER LPEXPRESS TERMINALĄ – 3,75€

LPEXPRESS terminalu prekės pristatomos per 1 - 2 paras nuo jos išsiuntimo.  

Siuntos būseną galite stebėti  www.lpexpress.lt  interneto svetainėje.

Apie siuntos pristatymą Jus informuos sms žinutė. 

PRISTATYMAS PER OMNIVA TERMINALĄ – 3,75€

OMNIVA terminalu prekės pristatomos per 1 - 2 paras nuo jos išsiuntimo.  

Siuntos būseną galite stebėti  www.omniva.lt interneto svetainėje.

Apie siuntos pristatymą Jus informuos sms žinutė. 

PRISTATYMAS PER OMNIVA KURJERĮ - 4,60 €

OMNIVA kurjeriu prekės pristatomos per 1 - 2 paras nuo jos išsiuntimo.  Siuntą kurjeris pristatys Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje.

Siuntos būseną galite stebėti  www.omniva.lt  interneto svetainėje.

Apie siuntos pristatymą Jus informuos sms žinutė. 

PREKES ATSIIMSITE PATYS PARDUOTUVĖJE KAUNE - nemokamas.

paruošime Jūsų išsirinktas prekes atsiėmimui tai pačiai arba sekančiai dienai ir el.paštu Jus informuosime apie prekių atsiėmimą.

Rašyk
Skambink