Pristatymas

BENDRA INFORMACIJA

Gavus apmokėjimą už pateiktą užsakymą siuntą pradedame pakuoti ir išsiunčiame Jums per 1-2 darbo dienas. Jei siuntos nepavyksta išsiųsti per šį nurodytą terminą - klientą visada informuojame el.paštu. Taip pat kiekvieną klientą informuojame apie prekių išsiuntimą, nurodome siuntos sekimo numerį. Siuntos pristatymas, po jos išsiuntimo, priklauso nuo siuntų tarnybos darbo.

Jei siunta vėluoja pirmiausia rekomenduojame pasitikrinti siuntos būklę pasirinktos pristatymo tarnybos puslapyje, kuriame galėsite matyti savo siuntos būseną ir įsitikinti, kad siunta Jums išsiųsta ir yra pakeliui. Jei siuntos nesulaukiate daugiau nei 5d.d. po išsiuntimo prašome kreiptis tiesiogiai į mus el.paštu prekesnagams@gmail.com arba telefonu 867467903 ir mes susisieksime su siuntų pristatymo tarnyba bei išsiaiškinsime vėlavimo priežastis. 

 

PRISTATYMAS REGISTRUOTA, PIRMENYBINE LIETUVOS PAŠTO SIUNTA – 3,75 €

Lietuvos paštu prekės pristatomos per 1 - 3 darbo dienas nuo jos išsiuntimo.

Siuntos būseną galite stebėti www.post.lt interneto svetainėje.

Prekės Jums bus pristatomos į namus* arba į artimiausią Lietuvos pašto skyrių**. Apie gautą siuntą Lietuvo paštas Jus informuos sms žinute arba pranešimu, kurį rasite savo pašto dėžutėje. SVARBU: siuntą atsiimti gali tik siuntinio gavėjas pateikęs asmens dokumentą.

*jei svoris neviršija 2kg siuntinys pristatomas į namus, tačiau neradus gavėjo yra paliekamas pranešimas apie gautą siuntą su prašymu ją atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. 

**jei svoris viršija 2kg siuntinys visuomet paliekamas pašto skyriuje.

 

PRISTATYMAS PAŠTU Į UŽSIENĮ - Europos sąjungos šalyse 14,99 € , kitose šalyse 19,99 €

Siuntos būseną galite stebėti www.post.lt interneto svetainėje.

Prekės Jums bus pristatomos į artimiausią pasirinktos šalies pašto skyrių. Apie gautą siuntą Jus informuos pasirinktos šalies pašto skyrius. Siuntos pristatymo laikas priklausys nuo Lietuvos pašto ir vietinio pašto darbo. SVARBU: siuntą atsiimti gali tik siuntinio gavėjas pateikęs asmens dokumentą.

 

PRISTATYMAS PER LPEXPRESS TERMINALĄ – 3,75€

LPEXPRESS terminalu prekės pristatomos per 1 - 2 paras nuo jos išsiuntimo.  

Siuntos būseną galite stebėti  www.lpexpress.lt  interneto svetainėje.

Apie siuntos pristatymą Jus informuos sms žinutė. 

PRISTATYMAS PER OMNIVA TERMINALĄ – 3,75€

OMNIVA terminalu prekės pristatomos per 1 - 2 paras nuo jos išsiuntimo.  

Siuntos būseną galite stebėti  www.omniva.lt interneto svetainėje.

Apie siuntos pristatymą Jus informuos sms žinutė. 

 

PRISTATYMAS PER OMNIVA KURJERĮ - 4,60 €

OMNIVA kurjeriu prekės pristatomos per 1 - 2 paras nuo jos išsiuntimo.  Siuntą kurjeris pristatys Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje.

Siuntos būseną galite stebėti  www.omniva.lt  interneto svetainėje.

Apie siuntos pristatymą Jus informuos sms žinutė. 

 

PREKES ATSIIMSITE PATYS PARDUOTUVĖJE KAUNE - nemokamas.

paruošime Jūsų išsirinktas prekes atsiėmimui tai pačiai arba sekančiai dienai ir el.paštu Jus informuosime apie prekių atsiėmimą.

Rašyk
Skambink