Kaip užsisakyti ?

 1. Išsirinkite norimas prekes paspausdami ant nuorodos „Į KREPŠELĮ“. 
 2. Nusprendus įsigyti prekes, paspauskite puslapio pradžioje esančią PIRKINIŲ KREPŠELIO nuorodą. 
 3. Atsidariusiame lange galėsite rasti visas savo išsirinktas prekes.
 4. Norėdami pašalinti prekę iš krepšelio spauskite X , norėdami pakoreguoti prekių kiekius langelyje įrašykite reikiamą skaičių ir paspauskite 
 5. Tęskite apmokėjimą paspaudę nuorodą "PIRKTI".
 6. Atsidariusiame lange užpildykite apmokėjimui ir prekių pristatymui reikalingą informaciją (vardas, pavardė, el.paštas, telefonas, valstybė, adresas (gatvė, namo ir buto nr.), miestas, apskritis, pašto kodas).
 7. Pasirinkite Jums tinkamą pristatymo būdą:
 • pristatymas registruotu, pirmenybiniu Lietuvos paštu –  3,75 €
 • pristatymas per LPEXPRESS terminalus – 3,75€
 • pristatymas per OMNIVA terminalus – 3,75€ 
 • pristatymas OMNIVA kurjeriu - 4,60 €
 • prekes atsiimsime patys mūsų parduotuvėje Kaune - nemokamas.
 1. Pasirinkite atsiskaitymo už prekes būdą. (Jei pageidaujate užsakymą apmokėti siuntos pristatymo metu, susisiekite prekesnagams@gmail.com)
 2. Puslapio dešiniajame kampe matysite savo užsakymo suvestinę: pasirinktas prekes ir jų kiekius (šiame lange kiekį dar galima koreguoti), tarpinę sumą, pristatymo būdą ir kainą bei galutinę užsakymo sumą "MOKĖTINA SUMA".
 3. Viską užpildžius ir patikrinus, kad suvesti duomenys yra teisingi, spauskite „UŽSAKYMAS SUFORMUOTAS, PERKU“.
 4. Naujai atsidariusiame lange Jums bus pateikti užsakymo apmokėjimui reikalingi rekvizitai: internetinio puslapio savininko vardas ir pavardė, banko sąskaitos numeris, mokėjimo paskirties numeris. Rekvizitai ir išankstinė sąskaita faktūra taip pat bus atsiųsta Jums el.paštu.
 5. Jei pasirinkote apmokėjimą naudojant Swedbank e. bankininkystę sistema Jus tiesiogaiai nukreips į banką. Atlikus apmokėjimą sąskaita faktūra bus išsiųsta Jūsų nurodytu el.paštu.
 6. Jei pasirinkote prekes atsiimti mūsų parduotuvėje Varnių g. 48C, Kaunas  (Vilijampolės turgavietė, skyrius 48) - el.paštu atsiųsime Jums sąskaitą faktūrą, paruošime Jūsų išsirinktas prekes atsiėmimui ir apie tai Jus informuosime el.paštu.

 

SVARBU! 

El.paštu Jus informuosime:

 • apie gautą apmokėjimą
 • atsiųsime siuntos sekimo numerį
 • apie supakuotą ir išsiųstą siuntą

 

Rašyk
Skambink