Kaip užsisakyti ?

Išsirinkite norimas prekes paspausdami ant nuorodos „Į KREPŠELĮ“

 1. Nusprendus įsigyti prekes, paspauskite puslapio pradžioje esančią PIRKINIŲ KREPŠELIO nuorodą. 
 2. Spauskite "PERŽIŪRĖTI KREPŠELĮ".
 3. Atsidariusiame lange galėsite rasti visas savo išsirinktas prekes.
 4. Norėdami pašalinti prekę iš krepšelio spauskite , norėdami pakoreguoti prekių kiekius langelyje įrašykite reikiamą skaičių ir paspauskite "Atnaujinti".
 5. Jei turite ir norite panaudoti nuolaidos ar dovanų kupono kodą suveskite jį į atitinkamą laukelį bei paspauskite  "PRITAIKYTI".    
 6. Tęskite apmokėjimą paspaudę nuorodą "PIRKTI".
 7. Atsidariusiame lange užpildykite apmokėjimui ir prekių pristatymui reikalingą informaciją (vardas, pavardė, el.paštas, telefonas, valstybė, adresas (gatvė, namo ir buto nr.), miestas, apskritis, pašto kodas). 
 8. Jei Jums reikalinga PVM sąskaita faktūra su įmonės, individualios veiklos, mažosios bendrijos ar kt. įstaigos duomenimis - pasirinkite laukelį perku kaip JURIDINIS ASMUO. Atsiradusiuose laukeliuose suveskite visus PVM sąskaitai faktūrai išrašyti reikalingus Jūsų įstaigos ar įmonės duomenis.
 9. SVARBU - nepamirškite patikrinti ar tikrai visi duomenys nurodyti teisingai. Neturėdami tikslių duomenų negalėsime Jums išsiųsti siuntos arba susisiekti ir patikslinti pristatymo detales. 
 10. Pasirinkite Jums tinkamą pristatymo būdą:
 • pristatymas registruotu, pirmenybiniu Lietuvos paštu –  2.90€
 • pristatymas per LPEXPRESS terminalus – 2.90€
 • pristatymas per DPD siuntų taškus - 2.90€
 • DPD kurjerių paslaugos - 4,60€
 • pristatymas per OMNIVA terminalus – 2.90€ 
 • pristatymas per OMNIVA kurjerius - 4,60€
 • prekes atsiimsime patys adresu KAUNAS - nemokamas.
 1. Pasirinkite atsiskaitymo už prekes būdą:
 • mokėsiu paprastu bankiniu pavedimu - pavedimą atliksite per savo turimą elektroninę bankininkystę, apmokėjimui reikalingus rekviitus rasite PVM sąskaitoje faktūroje, kuri Jums bus atsiųsti į el.paštą arba www.viskasnagams.lt/banko-rekvizitai-apmokejimui
 • mokėsiu naudojant SWEDBANK el.bankininkystę
 • mokėsiu naudojant SEB el.bankininkystę
 1. Jei pageidaujate užsakymą apmokėti siuntos pristatymo metu - pasirinkite šį atsiskaitymo būdą - mokėsiu paprastu bankiniu pavedimu, o užsakymo pastabose palikite mums žinutę, kad norite atlikti apmokėjimą atsiimant prekes. Pateikite užsakymą ir spauskite „UŽSAKYMAS SUFORMUOTAS, PERKU“, o mes susisieksime su Jumis el.paštu.
 2. Taip pat visada galite mums palikti komentarą dėl Jums ar kurjeriui aktualios informacijos. 
 3. Puslapio dešiniajame kampe matysite savo užsakymo suvestinę: pasirinktas prekes ir jų kiekius (šiame lange kiekį dar galima koreguoti), tarpinę sumą, pristatymo būdą ir kainą bei galutinę užsakymo sumą "MOKĖTINA SUMA".
 4. Paspauskite ant užrašo "Prekių pirkimo/grąžinimo taisyklės" ir su jomis susipažinkite. Šioje nuorodoje rasite visą pirkėjui aktualią informaciją.
 5. Paspauskite langelį esantį prie "Prekių pirkimo/grąžinimo taisyklės". Atsiradusi varnelė reiškia, kad Jūs supratote ir sutinkate laikytis mūsų el.parduotuvės taisyklių.
 6. Viską užpildžius spauskite "UŽSAKYMAS SUFORMUOTAS, PERKU".
 7. Paspaudus šį užrašą Jūsų užsakymas bus gautas mūsų sistemoje.
 8. Į savo nurodytą el.paštą Jūs gausite užsakymą patvirtinantį laišką bei PVM sąskaitą faktūrą.
 9. Prekės bus paruoštos ir išsiųstos Jūsų pasirinktu būdu ir apie tai Jus informuosime atskiru el.laišku bei atsiųsime siuntos sekimo numerį.
 10. Jei pasirinkote prekes atsiimti mūsų fizinėje parduotuvėje Kaune - paruošime Jūsų išsirinktas prekes atsiėmimui ir apie tai Jus informuosime SMS žinute.
Rašyk
Skambink