Apmokėjimas

APMOKĖJIMAS PAPRASTU BANKINIU PAVEDIMU - pasirinkus šį būdą ir pateikus užsakymą būtina atlikti bankinį pavedimą. Jį galite atlikti iš savo turimos banko sąskaitos pasinaudojus užsakymo metu pateiktais rekvizitais. Pateiktą užsakymą reikia apmokėti per 3 darbo dienas. Negavę apmokėjimo pasiliekame teisę atšaukti užsakymą, o prekes parduoti kitam pirkėjui. Jei dėl tam tikrų priežasčių negalite laiku apmokėti užsakymo prašome susisiekti telefonu ar el.paštu.

BANKO REKVIZITAI

Pardavėjas : Gediminas Krasauskas

Bankas:    SWEDBANK
Banko sąskaitos numeris: LT337300010158207723

Mokėjimo paskirtyje nurodykite užsakymo numerį.

 

APMOKĖJIMAS NAUDOJANT SWEDBANK ARBA SEB E.BANKININKYSTĘ  - pasirinkus šį būdą sistema Jus automatiškai nukreips į el.banką per kurį galėsite greitai ir paprastai atlikti bankinį pavedimą.

 

MOKĖSIU ATSIIMANT PREKES - pasirinkus šį būdą užsakymą galėsite apmokėti grynaisiais atvykus į mūsų fizinę parduotuvę Kaune adresu - Varnių g. 48C, skyrius 48, Vilijampolės turgavietė.

 

Noriu apmokėti užsakymą jo atsiėmimo metu LIETUVOS PAŠTE arba TERMINALE, ką man daryti?

  • palikite mums komentarą užsakymo pateikimo metu ir prekes Jums išsiųsime norimu būdu. Arba atlikus užsakymą informuokite mus el.paštu prekesnagams@gmail.com ar telefonu 867467903

 

 

Rašyk
Skambink