Prekės kodas: CRYSTALPINK
Turimas kiekis: 2
Gamintojas: | MOLLY LAC ♥ |
MOLLY LAC CRYSTAL GLASS - tai vitražinis viršutinis sluoksnis, kuris sukuria permatomą, skaidrų, stiklo ir gylio efektą. Priemonę lengvai panaudosite įvairiuose dizainuose - lakuojant ant įvairių atspalvių gelinių lakų, gelių, naudojant štampavimo techniką ir sluoksniuojant įvairius raštus, lakuojant ant nagų dekoruotų blizgučiais, folija ir pan.
Vienas populiariausių vitražinio viršutinio sluoksnio panaudojimo būdų derinti juos su CAT EYE magnetiniu geliniu laku - vitražas paryškins magnetinio lako švytėjimą ir suteiks nagui gilumo efektą.
Dėl unikalios formulės HEMA/Di-HEMA FREE ši priemonė sumažins galimą alerginių reakcijų tikimybę Jūsų klientams.
NAUDOJIMAS:
SAUGUMO INFORMACIJA, LAIKYMO IR NAUDOJIMO YPATUMAI
Laikykite sausoje vietoje, kambario temperatūroje. Atsargiai - degus. Laikykite atokiau nuo šilumos šaltinių ir tiesioginių saulės spindulių. Produktas išlaiko savo savybes tik tinkamai laikomas nepažeistoje pakuotėje. Laikykite produktą orginalioje pakuotėje. Rekomenduojama sunaudoti produktą per ant pakuotės nurodytą laikotarpį . Produkto galiojimo laikas (EXP), produkto sudėtis nurodytą ant pakuotės/etiketės. Tik išoriniam naudojimui. Produktą ir jo pakuotes laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenurykite, neįkvėpkite. Patekus į akis nuplaukite dideliu kiekiu vandens ir pasitarkite su gydytoju. Nenaudokite jei esate alergiški sudedamosios produkto dalims. Pastebėjus alergijos požymius (bėrimas, paraudimas, niežėjimas, skausmas, tinimas ir kt.) nedelsiant pašalinkite priemonę nuo odos, nagų plokštelės. Pasitarkite su gydytoju. Naudokite gerai vėdinamoje patalpoje. Naudokite tik pagal paskirtį. Naudokite tik pagal instrukciją. SKIRTAS PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI. Dėl skirtingų gamybos partijų produkto išvaizda gali skirtis - tai neturi įtakos produkto kokybei. Produktų spalva nuotraukose yra tik vizualinė priemonė. Priklausomai nuo monitoriaus ar bendro apšvietimo, spalva tikrovėje gali skirtis.