• Cukraus pastos kasetė depiliacijai

Prekės kodas: cukraus/pasta/kasete

Turimas kiekis: 1

Gamintojas: "Silcare"

€2.69

Cukraus pastos kasetė depiliacijai ''SUGAR PASTE'' (100g) skirta viso kūno plaukų šalinimui. Idealiai tinka stipriems ir trumpiems plaukams. Ši cukraus pasta sukurta ypač jautriai odai, kuriai būdingos alergijos. Priemonės sudėtis yra 100% natūrali, be konservantų ar dirbtinių spalvų. Cukraus pastos likučiai paprastai ir greitai nusivalo su šiltu vandeniu.

Ši priemonė taip pat pasižymi puikiu sukibimu, lengvai pasiskirsto ant odos, pašalina net ir mažiausius plaukelius. Jis lengvai šildomas inde su karštu vandeniu arba standartiniame vaško kasečių šildytuve. Kasetė turi platų aplikatorių, kuris užtikrina tolygų vaško pasiskirstymą ir lengvesnę depiliaciją.

Sudėtis: sucrose, aqua, citric acid.

Kasetės matmenys (be ritinio):  
plotis: 52 mm 
aukštis: 111 mm 
storis: 22 mm

Naudojimo būdas: 

1. Įjunkite vaško šildytuvą.
2. Įdėkite vaško kasetę į šildytuvą ir palaukite kol vaškos ištirps iki reikiamos konsistencijos.
4. Prieš naudodami depiliacinį vašką, patikrinkite jo temperatūrą ir jautrumą odai. Teisinga paruoštos vaško temperatūra yra 45 ° C. 
5. Tepkite vašką ant odos laikydami prietaisą 45 laipsnių kampu ilgomis, vientisomis juostomis. 
6. Priklijuokite juostelę ant užtepto vaško.
7. Palaukite, kol naudojamas vaškas atvės. Greitu ir staigiu judesiu nuplėškite juostelę priešinga plaukelių augimo kryptimi.
8. Po depiliacijos patepkite odą raminančiu kremu. 

Depiliacija vašku neturėtų būti naudojama žmonėms, sergantiems odos ligomis, varikoze, kraujagyslių sutrikimais arba jei oda yra pažeista dėl kitų priežasčių (žaizdos, randai, bėrimai, uždegimai). 

Kelias dienas prieš depiliaciją rekomenduojama vengti tiesioginių saulės spindulių ir saunos. Diena prieš depiliavimą turėtų būti atliekamas odos šveitimas. Nerekomenduojama naudoti losjonų, kremų ar aliejų, kurie gali palikti riebalinį sluoksnį ant odos. 

ĮSPĖJIMAS : VISADA PATIKRINKITE VAŠKO TEMPERATŪRĄ, PRIEŠ UŽTEPANT ANT ODOS!

JEI NEŽINOTE, AR ESATE ALERGIŠKA/AS VAŠKO SUDĖTINĖMS DALIMS, PRIEŠ NAUDOJANT VAŠKĄ, UŽTEPKITE JO ANT MAŽO ODOS PLOTO IR SEKANČIAS 24H STEBĖKITE SAVO ODOS REAKCIJĄ.

PO DEGINIMOSI SOLIARIUME PRIEŠ DEPILIACIJĄ REKOMENDUOJAMA PADARYTI NE MAŽESNĘ KAIP 24 H PERTRAUKĄ.

Rašyk
Skambink