MOLLY POLYGEL rinkinys nagų priauginimui, 10 dalių

Naujiena

Prekės kodas: polygel/box/MOLLY

Turimas kiekis: 13

€2699 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

POLYGEL rinkinys nagų priauginimui, 10 dalių

Polygelio rinkinys dailioje juodos spalvos dovanų dėžutėje. Polygelis tai nagų priauginimo produktas, turintis geriausių gelio ir akrilo savybių. Dirbtiniai nagai suformuoti su šia priemone yra lengvesni, tvirtesni, atrodo natūraliai. Polygelis sutvirtina nago plokštelę. Modeliuoti galima ant paprastų popierinių priauginimo formelių arba su viršutinėmis formelėmis. Ant nago plokštelės gelis nenuteka ir neišsilygina. Polimerizuojasi LED ir UV šviesoje.

Rinkinyje 10vnt. produktų ir įrankių skirtų dirbant su polygelio sistema. Šiame rinkinyje Jūs rasite viską ko reikia pradedant dirbti su polygeliu. Puiki dovana tiek pradedančiajam nagų meistrui, tiek profesionalui.

Rinkinį sudaro:

  • NATURAL spalvos polygelis, 15ml
  • skystis polygeliui formuoti, 100ml
  • MOLLY X-BOND bazė, 10g
  • MOLLY TOP 3D viršutinis sluoksnis, 10g
  • natūralių šerelių teptukas nagų formavimui, nr.6
  • viršutinės polygelio formelės (12vnt.)
  • dildė 100/180
  • blokelis 100/100
  • spaustukas polygelio pakuotėms
  • blizgučiai nagams Ice Crush 2g

 

 

POLYGEL priemonė nagams (15ml) tai nagų priauginimo produktas, turintis geriausių gelio ir akrilo savybių. Dirbtiniai nagai suformuoti su šia priemone yra lengvesni, tvirtesni, atrodo natūraliai. Polygelis sutvirtina nago plokštelę. Modeliuoti galima ant priauginimo formelių arba su viršutinėmis formelėmis.  Ant nago plokštelės gelis nenuteka ir neišsilygina. Polimerizuojasi LED ir UV šviesoje.

Naudojimas: paruoškite nago paviršių. Padenkite nagą plonu bazės sluoksniu. Stingdykite 1min. LED arba 2min. UV lempoje. Pirmasis priemonės naudojimo būdas tai modeliavimas su įprasta priauginimo formele: specialio teptuko pagalba nupjaukite reikalinga gelio kiekį ir užtepkite ant nago. Pamirkyti teptuką lipnumo nuėmimo skystyje, modeliuoti nago formą. Antrasis priemonės naudojimo būdas su viršutine polygelio formele: nedidelį gelio kiekį tolygiai paskirstykite vidinėje formelės pusėje. Prispauskite formelę prie baze padengtos nago plokštelės ir palaikykite 5-10s. Su teptuku pakoreguokite vidinę nago pusę. Stingdykite 1min. LED arba 2min UV lempoje ir nuimkite formelę. Sutvarkykite panagę ir kitus nelygumus jei tokių yra. Suformuotus nagus padenkite viršutiniu gelio sluoksniu. Stingdykite 1min. LED arba 2min UV lempoje.

 

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink