Natūralus kosmetinis parafinas FRESH TAHITI, 500ml

Naujiena

Prekės kodas: parafinas/tahiti/500ml

Turimas kiekis: 2

€670 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Kosmetinis parafinas yra puikus kasdienio rankų ir kojų priežiūros papildymas. Parafino procedūros metu šilumos pagalba yra atveriamos odos poros, kad veikliosios parafino medžiagos skverbtųsi į giliausius rankų ar kojų odos sluoksnius, maitindamos, drėkindamos ir sukurdamos natūralią rankų bei kojų odos apsaugą nuo šalčio ir žvarbaus oro. Rankų ir kojų oda po procedūros tampa minkšta ir sveika. Parafino skleidžiama šiluma procedūros metu atpalaiduoja raumenis, sušildo rankas ir kojas, nuramina ir atgaivina pavargusias nuo darbo rankas, sumažina įtampą, ramina ir malšina skausmus, padidėja sąnarių lankstumas. Procedūrą rekomenduojama atlikti besiskundžiantiems artritu, riešo raumenų patempimu, bloga kraujo cirkuliacija. Rekomenduojame procedūras sistemingai naudoti bent du kartus per savaitę. 

 

FRESH TAHITI parafino sudėtyje yra natūralių veikliųjų medžiagų – saldžiųjų migdolų aliejaus ir bičių vaško, kurių dėka Jūsų oda bus neįtikėtinai lygi ir pamaitinta.

  • Saldžiųjų migdolų aliejus apsaugo nuo išsausėjimo, drėkina odą. Be to, jis maitina, minkština ir regeneruoja bei suteikia odai prarastą švytėjimą, gaivumą ir sveiką išvaizdą.
  • Migdolų aliejus suteikia visapusišką apsaugą nuo žalingo aplinkos poveikio, saulės, vėjo ir šalčio. Stiprina hidrolipidinį odos sluoksnį, neleidžia trūkinėti smulkiems kapiliarams.
  • Bičių vaškas užteptas ant odos, sudaro lipidinį sluoksnį ir padeda išlaikyti joje drėgmę. Dėl to oda išlieka elastinga ir maloni liesti. Bičių vaške esantis vitaminas  A ne tik naikina laisvuosius radikalus, bet ir skatina odos ląsteles gaminti kolageną.

Naudojimas:

  • Parafino vonelėje ištirpinkite parafiną.
  • Prieš pradėdami procedūrą dezinfekuokite rankas
  • Gausiai patepkite rankas/pėdas kremu. Paruoštas rankas/pėdas merkite į ištirpintą parafiną 2-4 kartus.
  • Uždėkite vienkartines ir frotines pirštines. Taip laikykite parafiną 20 minučių, po to pašalinkite parafiną nuo odos.
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink