ItalWax SOLO WHITE CHOCOLATE vaškas depiliacijai indelyje, 250ml

Prekės kodas: solo/whitechocolate

Turimas kiekis: 2

€730 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: ITALWAX

Vaškas plastikiniame indelyje pagamintas greitai ir lengvai depiliacijai. Vašką galima pašildyti mikrobangų krosnelėje. Suteikia ilgalaikį poveikį iki 4 savaičių. Sudėtyje yra kakavos sviesto, kuris ramina ir minkština odą.

Rinkinyje: vaškas 250ml, mentelės 2vnt, instrukcija. 

 

Naudojimas: 

1. Įdėkite vašką į šildytuvą ar mikrobangų krosnelę ir palaukite kol vaškos ištirps iki reikiamos konsistencijos.
2. Prieš naudodami depiliacinį vašką, patikrinkite jo temperatūrą ir jautrumą odai. 
3. Tepkite vašką ant švarios, paruoštos depiliacijai odos, plonu sluoksniu, palaukite kol sustings ir nuplėškite prieš plauko augimo liniją.
4. Po depiliacijos patepkite odą raminančiu kremu.

 

 

 

ĮSPĖJIMAI :

VISADA PATIKRINKITE VAŠKO TEMPERATŪRĄ, PRIEŠ UŽTEPANT ANT ODOS! JEI NEŽINOTE, AR ESATE ALERGIŠKA/AS VAŠKO SUDĖTINĖMS DALIMS, PRIEŠ NAUDOJANT VAŠKĄ, UŽTEPKITE JO ANT MAŽO ODOS PLOTO IR SEKANČIAS 24H STEBĖKITE SAVO ODOS REAKCIJĄ. PO DEGINIMOSI SOLIARIUME PRIEŠ DEPILIACIJĄ REKOMENDUOJAMA PADARYTI NE MAŽESNĘ KAIP 24 H PERTRAUKĄ. NEDEPILIUOKITE ODOS SU ŽAIZDOMIS, BĖRIMAIS, NUDEGIMAIS, KOJŲ VENŲ VARIKOZE IR PAN.

 

 

Saugumo informacija, laikymo naudojimo ypatumai.

Laikykite sausoje vietoje, kambario temperatūroje. Atsargiai - degus. Laikykite atokiau nuo šilumos šaltinių ir tiesioginių saulės spindulių. Produktas išlaiko savo savybes tik tinkamai laikomas nepažeistoje pakuotėje. Laikykite produktą orginalioje pakuotėje. Rekomenduojama sunaudoti produktą per ant pakuotės nurodytą laikotarpį . Produkto galiojimo laikas (EXP), produkto sudėtis nurodytą ant pakuotės/etiketės. Tik išoriniam naudojimui. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenurykite, neįkvėpkite. Patekus į akis nuplaukite dideliu kiekiu vandens ir pasitarkite su gydytoju. Nenaudokite jei esate alergiški sudedamosios produkto dalims. Pastebėjus alergijos požymius (bėrimas, paraudimas, niežėjimas, skausmas, tinimas ir kt.) nedelsiant pašalinkite priemonę nuo odos, nagų plokštelės. Pasitarkite su gydytoju. Naudokite gerai vėdinamoje patalpoje. Naudokite tik pagal paskirtį. Naudokite tik pagal instrukciją. SKIRTAS PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI. Dėl skirtingų gamybos partijų produkto išvaizda gali skirtis - tai neturi įtakos produkto kokybei. Produktų spalva nuotraukose yra tik vizualinė priemonė. Priklausomai nuo monitoriaus ar bendro apšvietimo, spalva tikrovėje gali skirtis.

 

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink