Susisiekite: +37067467903
  • Vaško granulės depiliacijai

Prekės kodas: vasko/granules/bsokoladas/100g

Turimas kiekis: Išparduota

Karšto vaško granulės depiliacijai (100g). Nereikia naudoti depiliacinių juostelių. Šis vaškas tepamas plonu sluoksniu, geriau išsilaiko ir mažiau trupa. Tinka bet kokių plaukų šalinimui. Vaškas skirtas efektyviai, bet švelniai depiliacijai, todėl puikiai tiks depiliuoti jautresnes vietas.

Naudojimas: vašką pašildykite tinkamame prietaise iki +/- 50ºC temperatūros, kol šis pasieks į medų panašią konsistenciją . Naudojant vašką visuomet naudojama vienkartinė medinė mentelė. Norimą vaško kiekį pakabinkite mentele ir paskirstykite ant odos (1-2 mm storio sluoksnį). Tepkite šiek tiek spausdami, kad plaukeliai įsispaustų į vašką. Po 5-10 sekundžių vašką paspauskite delnu. Norėdami nuplėšti vašką, atlupkite kraštelį, suimkite vašką nykščiu ir smiliumi ir traukite.

Depiliacija vašku neturėtų būti naudojama žmonėms, sergantiems odos ligomis, varikoze, kraujagyslių sutrikimais arba jei oda yra pažeista dėl kitų priežasčių (žaizdos, randai, bėrimai, uždegimai). 

Kelias dienas prieš depiliaciją rekomenduojama vengti tiesioginių saulės spindulių ir saunos. Diena prieš depiliavimą turėtų būti atliekamas odos šveitimas. Nerekomenduojama naudoti losjonų, kremų ar aliejų, kurie gali palikti riebalinį sluoksnį ant odos. 

Jei turite labai jautrią odą, pasirinkite specialų vašką, kuriame yra titano dioksido su raminančiomis savybėmis, arba vaškus jautriai odai, raminantis ramunėlių ir alavijų. Nenaudokite vaško ant sudirgintos odos.

ĮSPĖJIMAS : VISADA PATIKRINKITE VAŠKO TEMPERATŪRĄ, PRIEŠ UŽTEPANT ANT ODOS!

JEI NEŽINOTE, AR ESATE ALERGIŠKA/AS VAŠKO SUDĖTINĖMS DALIMS, PRIEŠ NAUDOJANT VAŠKĄ, UŽTEPKITE JO ANT MAŽO ODOS PLOTO IR SEKANČIAS 24H STEBĖKITE SAVO ODOS REAKCIJĄ.

PO DEGINIMOSI SOLIARIUME PRIEŠ DEPILIACIJĄ REKOMENDUOJAMA PADARYTI NE MAŽESNĘ KAIP 24 H PERTRAUKĄ.

Rašyk
Skambink