• "Basic set" bazės, gelinio lako ir viršutinio sluoksnio rinkinys, 5vnt.

Prekės kodas: rinkinys/basic/set/311/p4

Turimas kiekis: 4

€14.00

Išskirtinė akcija mūsų klientėms ir  norinčioms išbandyti mūsų produkciją už geriausią kainą!

Šiame rinkinyje Jūs rasite pagrindines priemones geliniam lakavimui atlikti: bazę, gelinius lakus ir viršutinį sluoksnį. Tai puiki proga išbandyti populiariausius mūsų produktus už ypač puikią kainą. 

Rinkinį sudaro:

  • "Molly Rubber Base" (5ml) kaučiukinė bazė
  • „NTN“ gelinis lakas (6ml) 3vnt.
  • "Molly Lac - Doctor Top" (5ml) viršutinis gelinio lako sluoksnis 

 

"Molly Rubber Base" (5ml) skirtas labai pažeistiems ir minkštiems nagams. Ši bazė puikiai sutvirtina ir apsaugo nago plokštelę nuo pažeidimų. Ją galite naudoti nagams sustiprinti, rekonstruoti ar minimaliai prailginti nulūžusį nagą. Itin lanksti bazė užtikrina jog gelinis lakas neatšoks ir neskilinės. Dėl savo tirštos konsistencijos, kaučiukinė bazė nenuteka ant odelių, savaime išsilygina, todėl Jūs galėsite lengvai ir patogiai padengti bei rekonstruoti nago plokštelę.

„NTN“ gelinis lakas (6ml) -  pasižymi nepriekaištinga konsistencija, lengvu dengimu, neblunkančiomis spalvomis. Šis gelinis lakas ypač ilgai išliekanta ir yra lengvai pašalinamas korekcijos metu. NTN geliniai lakai puikiai tinka darbui salone, su jais bus lengva dirbti net ir pradedantiesiams meistramsKietėjimo laikas UV lempoje 2-3min., LED lempoje 60s

"Molly Lac - Doctor Top" (5ml) - įbrėžimams atsparus, lipnumo nepaliekantis viršutinis gelinio lako sluoksnis 

Rašyk
Skambink